E detyrojnë këngëtaren të tregojë të ëmën e ndjerë

Morena Taraku është një prej vajzave më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo komentohet nga të gjithë për shkak të mënyrës së të sjellurit dhe të veshurit. Për shumë vajza është inspirim, e për shumë të tjera, një njeri që guxon.

E dimë se Morena ka vetëm  njëri prind, pra që e ëma i ka ndërruar jetë, por shpesh e akuzojnë se bukuria e saj nuk është natyrale, pra e ngjashme me të prindërve, por e formuar nga dora e mjekut.

Për t’iu përgjigjur një herë e përgjithmonë këtyre akuzave, Morena ka publikuar një fotot të së ëmës së vdekur, mbi të cilën shkruan “My beautiful mother”.

E reja është revoltuar me ndjekësit dhe komentet e tyre, e nuk ka nguruar edhe t’i quajë ata “idiotë”.

Share With:
Translate »
823 Views