E dhimbshme/ Aktori i njohur shqiptar humb nipin 8 vjeçar

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e 21 majit në Gjakovë, në rrugën “UÇK”, ku si pasojë e aksidentit vdiq një 8-vjeçar. Vogëlushi humbi jetën në një përplasje me makinë teksa po i jepte biçikletës.

8-vjecari është nipi i aktorit Kreshnik Ibrahimi, shumë i njohur për rolet e tij.

Këtë e ka bërë të ditur vetë aktori me anë të një postimi në Facebook, ku njoftoi se vogëlushi u përcoll për në banesën e fundit.

“Te dashur Vllezer dhe Motra Shqiptare!
Dje percollem per ne Banesen e fundit djalin e Vllaut tim Ares (Kushtrim) Ibrahimi i cili gjeti Vdekjen pasi u godit nga nje Vetur ne qytetin e Gjakoves në moshen 8 vjeçare!
Dua te shprehi Mirnjohjen time dhe te Familjes time Perzemersisht të gjith juve qe ndat kte dhimbje me neve Zoti ju nderoft Familjarisht!
Uroj qe kurr mos te degjojm gjera te tilla”

Share With:
Translate »
1361 Views