E diela e Ermalit nis me palestër, por jo si ajo e zakonshmja | Video

Marrëdhëniet e Ermalit me palestrën, duket se nuk janë edhe aq të mira. Por mëngjesi i kësaj të diele e ka gjetur duke harxhuar disa kalori. Këtë herë është ndryshe.
Joeli është ai që ia ka mundësuar të gjithën. Ndoshta pak përtac për tu zgjuar dhe kjo ka bërë që Ermali të përdorë talentin e tij për t’ia bërë më të lehtë. Jo vetëm kaq por njëkohësisht Ermali po i bën një nder vetes. “Luani me fëmijët… Palestra më e mirë…????????????”  shkruan Ermali në videon e postuar. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
722 Views