E diela e Jozefina Topallit me të birin

Ish- deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli ka zgjedhur të relaksohet këtë fundjavë me familjarët e saj.

Në disa foto të publikuara në ‘Facebook’ ish- kryetarja e Parlamentit na tregon se fundjavën po e kalon me djalin e saj, Genarin në një restorant buzë detit, por nuk jep më shumë detaje.

Topalli duket mjaft në formë dhe e veshur me një triko të zezë dhe një palë syzë të zeza.

   

Share With:
Translate »
715 Views