E diela e Presidentit mes dëborës, miqve dhe vajzës së tij!

Presidenti i vendit, Z. Ilir Meta duket se këtë fundjavë, ka zgjedhur të jetë mes dëborës, miqve dhe vajzës së tij Era.

Fotot janë bërë publike nga analisti Ilir Kulla në Facebook, ku ai na prezanton gjithashtu edhe vajzën e tij të vogël Tea.

Image may contain: 4 people, people smiling, people standing and outdoor

Vendi që kanë zgjedhur për këtë të dielë shkurti, nuk bëhet i ditur, por pa diskutim një vend me borë është një zgjedhje e mirë.

Të largon disi edhe nga streset e politikës apo jo?

Share With:
Translate »
701 Views