E diela është për familjen, ja ku po e kalon presidenti Meta

Presidenti Ilir Meta ka shfrytëzuar ditët e fundjavës për të kaluar më shumë kohë me familjen e tij.
Por nuk ka harruar të përshëndesë ndjekësit e tij në facebook me foto nga vendi ku ka shkuar. “Sot me Diellën tek “Diella” në Lezhë.”- shkruan presidenti, teksa shfaqet i buzëqeshur krah bashkëshortes se tij Monika,vajzës së vogël Era dhe Diellzës.
Këtë ditë me diell presidenti ka preferuar të ikë jashtë Tiranës dhe larg politikës për pak orë.

Share With:
Translate »
671 Views