E diela ndryshe e Saimir Tahirit me djalin, larg detit dhe kryeqytetit

Ish-ministri i Brendshem Saimir Tahiri dhe djali i tij Drini ‘kete te diele kane vendosur ta kalojne duke eksploruar malin e Dajtit.
“S’ka pushim tu nejt. #thebeast #exploringalbania #malimegropa #dajt”, shkruan Tahiri krahas fotos qe ka publikuar ne rrrjete sociale se bashku me djalin. Sic duket nga fotoja ish-ministri ka hasur veshtiresi teksa nget makinen si pasoje e gropave qe ndodhen ne malin e dajtit. Nuk dihet nese makina e ka lene ne rruge apo kane ndaluar per te bere nje pushim. Megjithate djali i tij Drini duket qe po e shijon shume kete piknik ne natyre teksa qendron siper makines, sakaq Tahiri ka publikuar edhe foto te tjera te cilat tregojne disa detaje me shume nga vendet qe ish-ministri eksploroi me djalin.

Share With:
Translate »
1037 Views