E diela në plazh e Jonidës me djalin në gjueti të balonave | Video

E diela e sotme ishte vërtet një e diel. Dielli dhe dita e bukur kanë bërë që ta shijojmë vërtet. Dhe me të dalë dielli Jonida dhe i biri Daan kanë vrapuar drejt qytetit bregdetar.

Ata kanë kaluar ditën së bashku dhe Daan duket kaq i lumtur duke vrapuar me balonën e tij. Duke vrapuar dhe duke ndjerë flladin e erës, i vogli i Jonidës dukej i lirë, ashtu siç fëmijët kanë nevojë të ndihen, larg smarphone-ve.

Mjafton të shikoni videon e mëposhtme dhe do të ndjeni mall për fëmijërinë tuaj që brezi i sotëm, vështirë ta përjetojë. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
784 Views