E diela perfekte e Lorit dhe London

Blogerja e njohur shqiptare do ju ngrohë zemrën me këto postime krah pjestarit më të vogël të familjes Hoxha-Liço. Lori ka treguar deh më parë se momentet krah nipit të saj, London Noor janë më të bukurat në botë. Edhe e diela e trashëgimtares së Top Media ishte pranë familjes. Ajo ka ndarë në Snap Chatin e saj disa foto krah London. “Dora më e bukur në botë”shkruan Lori në foton me nipin e saj.

Share With:
Translate »
617 Views