E diela perfekte e Miriamit: Natyrë dhe Ameli

Këngëtarja Miriam Cani ka treguar gjithnjë që është një adhuruese e natyrës dhe duket se këtë po ia transmeton edhe së bijës Ameli.
Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale ku e shohim të voglën në një vend të gjelbëruar veshur me një fustan të bardhë. Krahas fotos Miriami e ka shoqëruar me ikonën e fluture. Amelinë e shohim mjaft të rritur në këtë foto.

Share With:
Translate »
630 Views