E dinit 15 vjeç, por ja sa vjeç është në të vërtet Uindi, motra e Encës

Ndonëse nuk e shohim shpesh të dalë në ekran, Uindi Haxhia është kthyer tashmë në një nga vajzat më të njohura, më të komentuara në media dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale. Pasioni i Uindit nuk është kënga si e motra Enca, por makeupi dhe aftësitë e saj i tregon shpeshherë me fotot që poston në Instagram.

Ditën e sotme Uindi ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave dhe një prej tyre e pyet nëse është vërtet 15 vjeç.

“Qyqja mi goc jam 18”, i përgjigjet Uindi.

Share With:
Translate »
1724 Views