E ëma e motrave Dreshaj, është thjeshtë “WOW”

Afërdita Dreshja është padyshim njëra ndër modelet më seksi shqiptare dhe pas publikimit të një fotoje me të, të njëjtën vëmendje mori edhe motra e saj Jehona Dreshaj. Jehona nuk është modele e as këngëtare, mirëpo ajo u bë shumë e përfolur për shkak të formave të saj bombastike. Motrat Dreshaj janë vërtetë të bukura. Por si duket kanë pasur kujt t’i ngjajnë. Në një fotografi të publikuar në Instastory nga Jehona shihet nëna e tyre e cila duket shumë seksi. “Mom♥”, kishte shkruar Jehona.

 

Share With:
Translate »
952 Views