Gjashtë muajshe shtatzënë, por format e Georgina-s janë perfekte teksa pozon me bikini në pishinë

E dashura shtatzënë e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka publikuar një fotografi “të nxehtë” në rrjetet sociale. 22-vjeçarja është për pushime me futbollistin portugezj dhe familjen e tij në Ibiza të Spanjës, nga ku nuk kanë munguar edhe imazhet për fansat e tyre. Georgina ka pozuar me bikini pranë një pishine, ku duket edhe fiziku perfekt.

Share With:
Translate »
722 Views