E frikshme! Shkencëtarët publikojnë foton: Kështu do të duket një shtatzënë në të ardhmen

“Fëmija është gjëja më e çuditshme. Kjo është gjëja më e çuditshme, por është shumë e lezetshme në të njëjtën kohë”, tha ajo.

Por pjesa tjetër e trupit ishte gjithashtu diçka që publiku diskutoi. Roberts shpjegoi se modelja kishte “një shimpanze të fortë në pjesën e poshtme të shpinës për të kundërshtuar gabimet e tranzicionit tonë të meta drejt qëndrimit në këmbë”.

E frikshme! Shkencëtarët publikojnë foton: Kështu do të

Këmbët e gjata janë amortizuese dhe pompat e vogla në getat e saj përmirësojnë qarkullimin e gjakut. Mund të mos jemi gjallëpër të parë nëse këto ndryshime do të bëhen të gjalla apo jo. Por një gjë që mund të vëzhgojmë rreth nesh është se si duhet të jetë ideja e formës perfekte të trupit. Nga femrat topolake në botën e lashtë tek format e orës së rërës si Kim Kardashian, pyesim veten se si do të duket trupi i ardhshëm i përsosur./M.K-dritare.net

 

Share With:
Translate »
50 Views