E FUNDIT/ 35-vjecarja hidhet bashkë me fëmijën nga kati i 5-të i pallatit në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parën në Vlorë. Abcnews.al mëson se një grua 35-vjeçare është hedhur nga lartësia duke marrë me vete edhe fëmijen e saj 2 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia” dhe paraprakisht mësohet se ajo është hedhur nga kati i pestë i pallatit.

Paraprakisht mësohet se të dy ata janë në gjendje të rendë në spital.

Share With:
Translate »
149 Views