E gjithë bota në krahët e Albanit

Ka vetëm pak ditë që Albani dhe Miriami i siguruan disa ditë pushime vetes dhe vajzës së tyre, Amel.   

Teksa kemi parë foton gjatë udhëtimit dhe Amelin me peshqirin prej kësulkuqeje, Albani sjell një tjetër foto fantastike.

Me dashurinë fëminore dhe çiltërsinë që e karakterizon, Amel ka përqafuar babi Albanin me gjithë zemër. E pikërisht nga ky përqafimi Abani ka gjithë botë në krahë. Në foton e postuar në Instagram, këngëtari shkruan:

“Më shumë se çdo fjalë”. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
946 Views