E gjithë familja e Alban Nimanit e angazhuar për një foto

Alban Nimani është baba i dy djemve. I vogli është vetëm disa muajsh. 
Mbrëmjen e sotme, sëbashku me dy djemtë e tij ai na ka sjellë një foto fantastike. Albani mban mbi shpatulla djalin e madh ndërsa të voglin shtrirë në dysheme. Vëllai mban në duar një aparat fotografik dhe po i shkrep foto të voglit. 
E gjithë familja e angazhuar. Nëse po pyesni për mamin, është duke bërë foton për në Instagram. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
830 Views