E gjithë vëmendja tek vajza e Monika Belluccit, shkëlqeu në paraqitjen e saj gjatë Javës së Modës në Paris

Vajza e Monika Belluccit, Deva Cassel, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjatë pjesëmarrjes së saj në eventin e Christian Dior gjatë Javës së Modës në Paris.

Deva, e cila është vetëm 19 vjeçe arriti të rrëmbejë vëmendjen me paraqitjen e saj.

Ajo kishte veshur një fustan të gjatë saten me disa qëndisje të bukura ngjyrë ari, derisa flokët i kishte bërë gërshetë.

Foto: Deva Cassel / Elle Magazine

Me paraqitjen e saj gjatë Javës së Modës, ajo e cila pozonte me një qëndrim serioz, tërhoqi vëmendjen e medieve të shumta.

Deva është vajza e aktores së njohur Monika Bellucit dhe e Vincent Cassel.

Foto: Deva Cassel / Elle Magazine

Nuk ka dyshim që ajo ka një ngjashmëri të hatashme me nënën e saj, që gjithnjë është konsideruar ikonë e bukurisë. /Telegrafi/

Share With:
Translate »
33 Views