U ndanë pak kohë më parë! Lulja dhe Lirimi i japin edhe një shans lidhjes së tyre

Çifti i njohur i rrjeteve sociale Lulja dhe Lirimi muajt që kaluan patën krizë në raportin e tyre.

Lulja sapo konfirmoi se ky raport është rregulluar.

Ajo ndanë një fotografi me Lirimin dhe dy vajzat e tyre me mbishkrimin : “Kur shikoni në jetën tuaj, lumturitë më të mëdha janë lumturitë familjare. – Joyce Brothers”.

Ky lajmë gëzoi ndjekësit e dyshës

Share With:
Translate »
48 Views