E kishte mbajtur të fshehtë/ Vjen në jetë vajza, moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Prezantuesja e lajmeve Edona Zogu i ka munguar prej kohësh ekranit. Në këtë periudhë që ka qëndruar larg vëmendjes së mediave dhe publikut, ka të reja nga ana personale.

E kishte mbajtur të fshehtë/ Vjen në jetë vajza, moderatorja

Edona është bërë nënë për herë të parë. Mësohet se së fundmi ajo ka sjellë në jetë një vajzë, emri i së cilës nuk është bërë i ditur.

E kishte mbajtur të fshehtë/ Vjen në jetë vajza, moderatorja

Lajmi është zbuluar nga burime të afërta pranë moderatores për “Prive.al”.

E kishte mbajtur të fshehtë/ Vjen në jetë vajza, moderatorja

E kishte mbajtur të fshehtë/ Vjen në jetë vajza, moderatorja

Share With:
Translate »
63 Views