E konfirmuar nga të gjitha anët! Einxhel Shkira shtatzënë për herë të parë

Prej disa javësh po përflitet se Einxhel dhe Dagz do bëhen prindër për herë të parë.

Fillimisht lajmin ekskluziv e kishte KIDS’ TIME

Dhe tani burime për “Prive”, konfirmojnë se shtatzënia e moderatores është definitivisht e vërtetë.

Një zë pranë saj ka thënë se Einxhel është diku 16-javëshe shtatzënë. Vetë Einxhel dhe Dagz i kanë mohuar thashethemet, por nga ana tjetër edhe i kanë nxitur ato me deklaratat.

Duke kujtuar këtu Einxhelin e cila në ditëlindjen e Dagz e uroi atë me fjalët: “Ne të duam”. Tani mbetet që lajmi të konfirmohet nga vetë çifti.

 

Share With:
Translate »
59 Views