E maskuar për shkak se është nën procesin e vettingut, Prokurorja e SPAK surprizon të birin në emision

Emocione të forta në Dance Reality Shoë-n “T’ka mami yll”, ku njëri prej konkurentëve, Enisi, është surprizuar nga nëna e tij, e cila është ngjitur për herë të parë në skenën e spektaklit.

Ajo është shfaqur e maskuart duke përfituar edhe nga nata e “Halloween”, pasi punon si prokurore në Prokurorinë e Posaçme (SPAK) dhe nuk mund të shfaqet publikisht pasi është nën procesin e vettingut.

Surpriza e të ëmës e ka emocionuar shumë Enisin e vogël, i cili ka filluar të qajë, duke mos i mbajtur dot emocionet.

 

Share With:
Translate »
163 Views