E mbajti shtatzaninë të fshehtë për 9 muaj, flet nëna e Kylie Jenner

E gjithë bota ktheu vëmendjen nga Kardashians sapo morëm vesht se Kylie kishte lindur vajzën e saj.

Në shtatëzani e cila u mbajt larg vëmendjes mediatike dhe kjo ishte arsyeja pse të gjithë u bëmë kuriozë. Më në fund mamaja Kris ka treguar mënyrën se si ja ka dalë mbanë të mbajë të fshehtë shtatëzaninë e vajzës së saj.

“Mu desh të shkoja me rrymën. Marrëveshja familiare ishte që të mos thoja asnjë fjalë, kështu që unë i pata buzët e ngjitura,” ka thënë Kriss Jenner.

Në shkurt të këti viti Kylie bëri publik lajmin e lindjes së vajzës së saj Stormi. Vogëlushja kishte ardhur në jetë që në datën 1 shkurt ndërsa Kylie ja tregoi këtë të gjithë fansave më datë 4.

Share With:
Translate »
556 Views