E mbani mend aktoren në serialin “Rubi”? Ja si duket ajo sot, gjyshe në moshën 42-vjeçare

Ajo është një nga aktoret që mori më shuam famë dhe në vendin tonë për shkak të telenovelës “Rubi”.

Bukuria e saj dhe aftësia në aktrim morën të gjithë vëmendjen. Por si është jeta e saj ditët e sotme dhe si duket Rubi?!

Ajo është bërë mama shumë e re, e një djali i cili quhet Segio. Gjithashtu Rubi është bërë dhe gjyshe e një mbese të quajtur Mila.

Edhe sot në moshën 42 vjeçare ajo ka një bukuri marramendëse. Gjyshi i saj nga babai ishte japonez. Nëna e saj është me prejardhje libaneze.

Share With:
Translate »
149 Views