E mbani mend Biorkun e ‘1001 Pse’, nuk do ta besoni sa është rritur

Dikur pjesë e emisionit të Arbana Osmanit, “1001 Pse” Biork Aliai ishte një nga fëmijët më të spikatur. Ai bëri lehtësisht të gjithë publikun për vete me batutat e tij.

Kohët e fundit, një video nga ky emision i 11 viteve më parë është bërë virale në rrjetet sociale dhe me siguri shumë prej jush janë bërë kurioz se si duket sot Biorku.

Tashmë i rritur, rreth të 20-ave Biorku ndjek studimet jashtë vendit.

 

E mbani mend Biorkun e '1001 Pse', nuk do ta besoni sa është

E mbani mend Biorkun e '1001 Pse', nuk do ta besoni sa është

Share With:
Translate »
61 Views