Taylor Swift shfaqet me vjehrrën duke parë ndeshjen e të dashurit

A jeni… gati për këtë?

Mes thashethemeve se ajo mund të jetë në një lidhje romantike me yllin e ‘Kansas City Chiefs’, Travis Kelce, Taylor Swift ndoqi ndeshjen e tij kundër ‘Chicago Bears’ më 24 shtator, e ulur në një suitë luksoze në stadiumin ‘Arrowhead’ me nënën e tij, Donna Kelce. Të dyja u kapën në kamera gjatë transmetimit të ‘FOX Sports’ të veshur me fanellat e Chiefs dhe duke brohoritur së bashku.

Gjatë transmetimit të lojës, Taylor u shfaq gjithashtu në këmbë dhe duke brohoritur ndërsa Travis shënoi një goditje. Në fund, Chiefs mundën Bears 41-10.

Pas ndeshjes, qendërmbrojtësi, Patrick Mahomes foli për Taylor kur u pyet për të nga Erin Andrews i ‘FOX Sports’, “Kam dëgjuar që ajo ishte në shtëpi,” tha ai, duke bërë shaka, “Ndjeva pak presion dhe kështu unë e dija që duhej ta çoja te Trav. Unë mendoj se ai donte të arrinte në zonën e fundit po aq sa Swifties donin që ai të arrinte.”

Travis foli mbi thashethemet për lidhjen e tyre më 21 shtator në ‘The Pat McAfee Show’. “Është qesharake se sa vëmendje ka marrë në të vërtetë kjo,” tha ai. “Askush nuk e di se çfarë po ndodh.”

Megjithatë, ai shtoi se e ftoi Taylor në një lojë. “Unë e hodha topin në fushën e saj,” tha ai. “Unë i thashë asaj, të kam parë të lëkundësh skenën në Arrowhead, mund të duhet të vish të më shohësh në Arrowhead dhe të shohësh se cila është më e zjarrtë. Kështu që do të shohim se çfarë do të ndodhë në të ardhmen e afërt.”

Share With:
Translate »
52 Views