E papritur! Futbollisti shqiptar baba për herë të parë: “Nuk di si ti përshkruaj emocionet”

Futbollisti i njohur, Shkodran Mustafi është bërë baba për herë të parë dhe ka gëzuar një emocion shumë të madh. n“Shumë i lumtur t’iu tregoj se jam bërë me një vajzë! Nuk di si ti përshkruaj emocionet tani, gjithcka mund të them se është dita më e lumtur e jetës time,” – shkruajti ai në Instagram. Ai u martua vitin e kaluar në fshehtësi derisa cdo gjë u bë e ditur nga këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli që ishte e ftuar në ceremoni. Futbollisti i skuadrës angleze, Arsenal duket shumë i gëzuar në fotografinë ku mban vogëlushen në krahë.

🔙🔛🔝Very happy to let you know of the birth of our daughter! 👶🏻😍 Hard to put all these emotions in words, right now… all I can say it's the best day of my life #ProudDaddy #mashallah

A post shared by Shkodran Mustafi (@shkodranmustafi) on

Share With:
Translate »
633 Views