E papritur! Ky çift i Big Brother Albania 9 do të bëhen prindër!

Duket se reality show Big brother Albania 9 ka sjellë shumë fat për një nga çiftet e këtij kompeticioni.
Bëhet pikërisht fjalë për Enidën dhe Marjusin. Përmes një postimi në rrjete sociale ata kanë lajmëruar se së shpejti do të bëhen sërish prindër, pasi Enida është në pritje të ëmbël. Aktualisht çifti ka një vajzë të vogël dhe duket se tashmë janë gati për të mirëpritur edhe anëtarin e ri në familje.

Share With:
Translate »
1301 Views