E paskemi ditur gabim, vajza e Jozefina Topallit nuk quhet Megi

Megi Topalli edhe pse ndoshta pa dëshirë është bërë gjithnjë pjesë e botës së të famshmëve për vetë faktin që është vajza e Jozefina Topallit.

Sidomos kohët e fundit është përfolur shumë lidhja e saj me këngëtari Luiz Ejlli ku çifti janë ndarë.

Por nuk jemi këtu për të folur për këtë, por për një fakt që ju nuk e dini. Emri i vërtetë i vajzës së Jozefina Topallit nuk është Megi.

Vajza e Jozefinës quhet Margerita. Ajo mban emrin e gjyshes së saj.

Margerita është 28 vjeç, ka mbaruar studimet në Francë dhe punon në Bankën e Shqipërisë në departamentin e kërkimeve.

Share With:
Translate »
727 Views