E pyesin si i ka marrdhëniet me djalin e Gencit, përgjigjet Eni Koçi: “Jeta është…”

Eni Koçi na tregoi ca gjëra që nuk i dinim për raportin e saj me Gencin, nxitur nga pyetjet e fansave. Një nga kuriozitetet që i hoqi publikut ishte dhe njohja me partnerin e saj, që sigurisht ka ndodhur në mënyrë profesionale. Dy të rinjtë paskan qenë në një turne në Amerikë, bashkë me Gretën dhe aty ka nisur hjithçka. “Mendoja se ishte mendjemadh. Madje i thash Gretës: ‘Obobo si do e shtyjm ne në turne, ky as muhabet nuk bën. Dhe përgjigja e Gretës ishte: Eha sa e vret mendjen, sikur do bëjmë krushqi me të. Përfundiminbe dini besoj”, shkroi ajo.

Me pak fjalë krushqia u bë dhe askush se pa nga erdhi.

Më tej Eni zbuloi dhe një detaj për raportin me djalin nga martesa e parë e Gencit. “Kam raporte fantastike”, u shpreh këngëtarja./revistawho.com

Share With:
Translate »
441 Views