Më në fund Genta Ismajli konfirmon shtatzëninë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur dhe qenka disa muajshe

Ka kohë që këngëtarja kosovare, Genta Ismajli ka pësuar ndryshim në fizikun e saj

Përmes një postimi nga i dashuri i saj turk, vërehet që ajo ka shtuar shumë peshë.

E gjithë kjo konfirmon dyshimet për një shtatzëni të mundshme të këngëtares.

Kjo nuk është hera e parë që përfolët për shtatzëni, pasi çdo publikim nga ajo arrin të bie në sy te fansave të saj.

No description available.

E me këtë të radhës hoqi çdo dyshim, ajo është ne pritje të ëmbël dhe i urojmë t’i ecën mbarë./Indeksonline/

No description available.

 

Share With:
Translate »
1094 Views