E qëlloi në fytyrë disa herë në sy të fëmijëve, ja kush është i akuzuari si vrasës i 27-vjeçares shqiptare në SHBA

Ky është Benjamin Robert Williams aka Bambi, 38 vjeç i cili sipas policisë së Floridës akuzohet si vrasësi i 27 vjeçares më origjinë nga Libohova Joana Peca.

Ky përfundim ka ardhur pas disa kqyrjeve të cilën policia ka arritur të sigurojë në vendin e krimin në Kopshtit Memorial ‘Woodlawn’ në Shën Petersburg rreth orës 17:30 të së shtunës, aty ku u rregjistrua edhe krimi i rëndë.

Joana Peca u gjet e vdekur nga policia, ku pas kqyerjes së trupit të saj kishte një plagë të dallueshme më armë zjarri.

Sipas hetuesve, Williams dhe Peca kishin një fëmijë së bashku të cilin 27-vjeçarja e mbante në dorë kur Williams  dyshohet se e qëlloi atë në fytyrë disa herë.

E qëlloi në fytyrë disa herë në sy të

Tashmë e gjithë policia është në kërkim të  vendndodhjes së  Benjamin Williams, i cili njihet edhe më nofkën Bambi, i cili sipas autoriteteve njihet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore

Share With:
Translate »
153 Views