E rëndë në Tiranë! 14-vjeçarja bie nga dritarja e tualetit të shtëpisë

Në mesnatë, një 14-vjeçare ka rënë aksidentalisht nga dritarja e tualetit të banesës.

Ngjarja ndodhi rreth orës 00:10, në rrugën e “Durrësit” dhe bëhet fjalë për shtetasen me iniciale R.H, 14 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

*Lajmi mbetet në përditësim

Share With:
Translate »397 Views