E tmerrshme, nëna përdor fëmijën si çadër gjatë një stuhie (video)

Ky është momenti i tmerrshëm që tregon një nënë që mban fëmijën e saj mbi kokë si çadër për tu mbrojtur nga një stuhi e madhe shiu. Video është regjistuar në Luiziana  dhe më pas është bërë virale në rrjetet sociale.

Në klipin 8 sekonda gruaja me pantallona të shkurtra shihet duke lëvizur në një parking makinash duke mbajtur fëmijën sipër kokës së saj.

Padyshim që ky gjest ka shkaktuar mjaft reagime negative të komentuesve, të cilët nuk e kanë pritur aspak mirë.

“Jo çdo njeri ka lindur për të qenë prind,”-shkruan një nga komentuesit.

Share With:
Translate »
721 Views