E vogla e saj mbush 6 vjeç, Diola Dosti i organoizon super festë ditëlindje

Vajza e vogël e Diola Dostit feston sot ditëlindjen. Gjurma bën sot 6 vjeç dhe në këtë ditë të veccantë mami i ka organizuar një festë të veccantë në vilën me pishinë, ku nuk kanë munguar animatorët për të surprizuar vogëlushen.

Diola ka ndarë pamje nga festa në profilin e saj në Instagram ku siç duket nga pamjet, në festë nuk ka munguar partneri i saj, Erolldi.

Romanca me këtë të fundit e ka vënë Diola Dostin prej javësh në qendër të vëmendjes në media e rrjete sociale.

Share With:
Translate »
70 Views