E vogla e tyre po rritet, brenda ditëlindjes së Sias, vajzës së Amit dhe Ermalit

Vajza e Amarda Toskës dhe Ermal Mamaqit, Sia, ka festuar ditëlindjen sot.

Ka qenë Ami që vendosi sot të ndajë me të gjithë disa pamje nga festa speciale që kishte përgatitur për të bijën.

Vajza e tyre, më e vogla e shtëpisë ka mbushur plot 6 vjeç.

“Ma ke zbukuruar jeten si askush tjeter ❤️#siadashuria♥️ #6”, shkruan Ami.

Në një foto çifti shihet së bashku me djalin Joel dhe Sian, si një familje e lumtur dhe e bukur që çdo kush do t’i kishte zili.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska)

Share With:
Translate »
22 Views