Edhe Hera i futet muzikës, video nga regjistrimi i këngës së parë

Bukuroshja e vogël Hera Hoxha, vajza e këngëtares Rezarta Shkurta dhe e Ermal Hoxhës ka zbuluar një tjetër pasion të sajin, pas pozimit, që tashmë e dimë të gjithë. Hera edhe pse vetëm në moshën 3 vjeçare dëshiron të eci në rrugën e muzikës dhe për këtë gjë i ka ngjarë nënës së saj.

Ajo ka qënë për vizitë në studion e daja Gitit sikurse e quan Hera dhe ka përfituar nga rasti të vërë kufjet në vesh dhe të këndojë. Daja, sic e ka përshkruar mami Rezi Elgidin, duket se është shumë i përqëndruar tek zëri i vogëlushes, ndoshta sepse zbuloi një talent të ri në Shqipëri.

Postimi i mami Rezartës:

 

Share With:
Translate »
625 Views