Edhe Kate Middleton me të bardha, një muaj pas lindjes shkëlqen në dasmën mbretërore

Kate Middleton zgjedh ngjyrën e bardhë për në dasmën e vitit. Edhe pse gjithë vëmendja është tek nusja, Meghan Markle, për kunatën e saj ka gjithmonë kureshtje maksimale. Kate Middleton u shfaq në Kështjellën Windsor, e veshur me një fustan-xhaketë të markës Alexander McQueen dhe shëndriste e tëra.

Kjo është dalja e parë publike e Meghan që nga lindja e djalit rreth një muaj më parë. Si një Dukeshë e vërtetë, Kate zgjodhi një palë këpucë të Jimmy Choo. Bashkëshortja e princit William, kishte bërë të njëjtën zgjedhje marke fustani si në dasmën e së motrës, Pippa Middleton. I vetmi ndryshim ishte ngjyra e fustanit. Si një nënë 1-muajshe, Kate Middleton duket mjaft në formë…

Share With:
Translate »
639 Views