Publikohet biseda private, Rezarta ka realizuar klipin më të bukur që Xhensila ka në repertor

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në muajt e fundit të pritjes së saj të ëmbël. Por mesa duket këngëtarja ka rezarvuar një surprizë për të gjithë fansat e saj. Ka qenë Rezarta Shkurta ajo që ka nxjerrë sekretin. Nga biseda e publikuar pritet që pasditen e sotme Xhensila të publikojë klipin e saj të ri, që mesa duket nuk do të jetë një këngë siç jemi mësuar zakonisht, por një klip mbi pritjen e ëmbët të këngëtares dhe komedianit të njohur. Mezi presim orën 18:00 për tu njohur me videon. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
1091 Views