Edhe Lori Hoxha shtatzënë? Fotoja me barkun e rrumbullakosur sapo na hutoi

Lori Hoxha në pritje të ëmbël? Mund t’ju duket e pabesueshme, por do mendoni ndryshe kur të shihni këtë foto…
Mund ta quajmë një ndër vajzat më të pasura në kryeqytet por jo vetëm nga gjendja monetare por edhe prej ‘botës’ së saj krijuese. Tani e shohim edhe si blogere dhe Instagrami i saj është një ‘botë’ më vete. Nëse do të informohesh për trendet më të fundit, bëni një xhiro nga llogaria e Lorit në Insta dhe do të jeni edhe ju ‘update’. Trashëgimtarja e ‘Top Media’ është përfolur shumë për lidhjen e saj me Vis Bajraktarin por së fundmi Lori sapo ka habitur me foton e postuar në Snapchat ku shihej me dorën te barku i saj i rrumbullakët. Këtë foto Lori e fshiu brenda pak minutave por faqja e Instagramit, ‘Vipat e Bllokut’ ka siguruar foton. Nuk dihet nëse vërtet Lori është shtatzënë por mbase edhe mund të ketë ngrënë shumë dhe kjo ka dashur që barku i saj të duket i rrumbullakët. Komentuesit e faqes janë shprehur se Hoxha do të bëjë foto si Kylie Jenner, meqenëse Lori e pëlqen yllin botëror./intv.al/

Share With:
Translate »
1851 Views