Edhe mami Sara paska probleme me celulitin

Celuliti është një prej problemeve më të mëdha për vajzat. Pothuajse të gjitha vajzat kanë celulit dhe është diçka të cilës nuk mund t`i shpëtosh lehtësisht. Edhe vajzat e famshme të ekranit, që duket se kanë një trup perfekt, e vuajnë shfaqjen e celulitit.

Edhe Sara Hoxha duket se e ka këtë problem dhe duke qenë se Ledioni e di këtë gjë, ai tregohet i kujdesshëm për ta fshehur në fotot që publikon. Në foton e fundit Ledioni ka publikuar djalin e tyre London, i cili pozon me fanellën e Anglisë. Në sfond duket këmba e Sarës, të cilën Ledioni e ka mbuluar duke vendosur një flamur të Anglisë.

Sa mirë që mësove dhe këtë herë, më mbulove celulitin me emoji,” –ka komentuar Sara në foton e Ledionit. Nuk ke faj Sara, të gjitha vajzat e kanë këtë problem!

Share With:
Translate »
878 Views