Edhe pse të ndarë, Loredana e mban në murin e shtëpisë fotografitë me Mozzik dhe kjo pozë e Hannës na i tregoi të gjitha

Loredana dhe Mozzik janë ish- çifti më e përfolur i viteve të fundit.

Dyshja që pati disa ulje-ngritje në lidhjen e tyre vazhdojnë zgjojnë interesim të madh të publikut ani pse mes tyre duket se çdo gjë ka përfunduar prej kohësh.

Hana, mban emrin vajza që erdhi në jetë nga lidhja e tyre, e cila jeton me Loredanën në Zvicër.

Teksa reperja ka ndarë disa pamje të vogëlushes brenda shtëpisë, në sy ra një tjetër detaj.

Në murin e shtëpisë shihen fotografi nga albumi i këngëve të dyshes të cilat Loredana shihet se i mbanë me kujdes.

 

Share With:
Translate »
93 Views