Edhe Turi e ka kaluar natën në maternitet me vajzat e tij dhe Orinda na dhuroi foton fantastike

Dje erdhi në jetë Atara, vajza e parë e çiftit Orinda Huta dhe Turjan Hysko. Më të lumtur se kurrë dy të dashuruarit na kanë treguar me foto emocionet nga spitali shtetëror ku moderatorja solli në jetë foshnjen.

Sot Orinda tregoi si i gjeti mëngjesi i parë të tre së bashku. Turi ka fjetur gjithë natën në spital bashkë me dy vajzat e tij.
Ky mëngjes është vetëm fillimi i shumë të tjerëve, tashmë si një familje e vogël me një anëtare të re.

Share With:
Translate »
452 Views