Edona me këtë fotografi na tregon vendin ku fillon dhe s’mbaron kurrë dashuria

Edona Llalloshi ka vendosur që të prezantojë pjesëtarët e familjes së saj, prindërit, motrat dhe vëllanë. Me anë të një fotografie të publikuar në Instagram, Edona ka lënë të kuptohet se ajo e ruan fuqishëm lidhjen me familjen e saj. “Familja ime, ju dua”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë. Ndërsa në përshkrimin pranë imazhit të postuar, këngëtarja ka shkruar: “Babi-Mami-Fjolla-Edona-Aida-Miloti-Genta. Familja… aty ku jeta fillon dhe dashuria kurrë s’mbaron”.

Share With:
Translate »
1336 Views