Egla Harxhi publikon foton e ëmbël të partnerit me djalin me dedikimin prekës

sh-miss Albania 2007, Egla Harxhi ditët e fundit është bërë më aktive në rrjetet sociale. Prej pak kohësh ajo është larguar nga sytë e medias për t’iu përkushtuar të birit, Luçifer. Disa minuta më parë ajo ka publikuar një foto të ëmbël të së birit me partnerin e saj, Alexandre de Basseville.

Rezultate imazhesh për egla harxhi

“Dashuria në formën më të çiltër është shpërndarje e lumturisë. Nuk kërkon asgjë në shkëmbim dhe nuk pret asgjë që t’i kthehet. Dashuria është një fenomen shpirtëror, ndërsa epshi është fizik. Egoja është psikologjike, dashuria shpirtërore”, -ka shkruar Egla krahas fotos, duke përshkruar në mënyrën e saj ndjenjën e dashurisë prind-fëmijë.

Share With:
Translate »
799 Views