Einxhel dhe Dagz publikojnë momente të bukura nga ditëlindja e parë e Trevit

Një vit më parë Einxheli dhe Dagz u bën prindër të një djali qe vendosën të emërojnë Trevi.

Trevi kishte ditëlindjen ku kishin organizuar një festë tejet të madhe me familjarë dhe miq të ngushtë

Andaj Einxheli nuk u kursye kishte ndarë momente me ndjekësit nga festa.

Në video shihet Trevi se sa është rritur ani pse moderatorja ishte kujdesur të mos e publikoj fytyrën e vogëlushit.

Vlenë të theksohet se Einxheli gjithmonë ishte shprehur se nuk do të zbuloj fytyrën e fëmijëve deri në një moshë të caktuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Share With:
Translate »
50 Views