Einxhel dhe Trev matchy-matchy plot stil rrugëve të Prishtinës

Einxhel së bashku me të birin po i shijojnë ditët e vjeshtës në Prishtinë.

Ajo publikoi disa fotografi se bashku me të birin e saj, Trev.

Nën e birë shihen të kombinuar deri në detaje me ngjyra të vjeshtës.

Sa e lumtur duket Einxhel pranë të birit

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
58 Views