E bija dhe bashkëshortja e kujtojnë me mall Dr.Florin

Dr. Flori është ndarë nga jeta si sot 8 vite më parë, por kujtimi i tij është gjithmonë i pranishëm tek njerëzit e afërt dhe miqtë e ngushtë. Këta të fundit e risjellin gjithmonë në kujtime në rrjetet sociale e media, por gjithashtu kanë qëndruar për gjithë këto vite pranë familjes së tij.

Vajza e tij, që tani është rritur e kujton të atin në çdo ditë të rëndëishme për të, siç ka bërë edhe sot.

“Më mungon”, ka shkruar ajo krah fotove të veçanta me babain.

Të njëjtin postim e ka ndarë dhe nëna e saj, partnerja e Dr Florit duke e shoqëruar me një zemër të kuqe.

Dr. Flori la pas 2 fëmijë, për të cilët Blerina është kujdesur si një heroine.

Share With:
Translate »
29 Views