Eleni Foureira bëhet nënë për herë të parë dhe na zbulon gjininë e bebit

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë foshnjën e saj.

Mediet greke shkruajnë se ajo dhe dhe partneri i saj, Alberto Botia, janë bërë prindër të një djali, i cili erdhi si një bekim në jetën e tyre.

Lajmi për shtatzaninë u bë me dije nga vetë këngëtarja gjatë muajit nëntor, ku postoi disa foto me barkun e rrumbullakosur pranë partnertit të saj.

Share With:
Translate »
48 Views