Eli Fara sjell një foto nga fëmijëria e Marinës, gjithmonë i njëjti zakon….

Eli Fara përveçëse një këngëtare e talentuar është edhe shumë e bukur, e ëmbël dhe përcjellë vetëm pozitivitet. Ajo është pjesë e botës së televizonit prej shumë vitesh dhe duket po njësoj si ditën e parë që ka dalë në televizor, me sa duket për të koha nuk kalon.

Si rrallëherë, Eli është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto të para shumë viteve, ku shfaqet së bashku me vajzën e saj Marinën. Në foto është Eli duke puthur Marinën e vogël. Këngëtarja e ka shoqëruar foton me shkrimin: “Marushka ime e vogël. Jeta ime!”

Nënë e bijë kanë treguar që kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën, pasi edhe Marina poston shpesh foto me të ëmën dhe nuk kursehet në dedikime dashurie për të

Marushka ime e vogel ❤️Jeta ime! @marinafara.official

A post shared by Eli Fara (@elifaramari) on

Share With:
Translate »
1310 Views